ORTA ÖLÇEKLİ ŞİRKET İÇ/DIŞ SATIŞ GÜVENCESİ İÇİN PRATİK “OPTIONS/FUTURES,HEDGING” İŞLEMLERİ

ORTA ÖLÇEKLİ ŞİRKET İÇ/DIŞ SATIŞ GÜVENCESİ İÇİN PRATİK “OPTIONS/FUTURES,HEDGING” İŞLEMLERİ

Bu çok özel ve ÜST düzey yönetici semineri akış, içerik ve kaynakları için necdetuygurer@hotmail.com ile iletişim kurunuz. Seminer genel müdür düzeyi ve üstü için ve “kişiye özel” ve “şirkete özgün” yapılmaktadır.

Seminere katılımdan bir kaç gün önce Necdet UYGURER ile yaklaşık 15 dakikalık bir ön görüşme yapılması gerekmektedir

Önceden bu sayfada;

Aşağıda yazılan arka plan bilgilerine ek olarak, bu seminer için ayrıntılı bilgi almak için lütfen necdetuygurer@hotmail.com ile iletişim kurunuz. Seminer tercihen ZOOM ortamında birebir ve “kişiye özel” yapılmaktadır.

Koçluk hizmetlerinin ” danışmanlık ” işlevi olmaması kuralı ne kadar doğru ise, yönetim danışmanlık hizmetlerinde de ” koçluk ” anlayış, yaklaşım ve tekniklerinin kullanılması da aynı ölçüde doğrudur. Necdet UYGURER’in 1987 yılında başlayan yönetim danışmanlığı hizmeti deneyimli pek çok koça ” parmak ısırtacak ”  ilginç deneyimlerle doludur. Yönetim danışmanlık hizmetinden doğan koçluk hizmetleri bugün başlı başına bir iş alanı olmuştur.

Necdet UYGURER’in koçluk hizmetlerinin Eric BERNE psikoloji okulu paralelinde olduğu ve iş hayatı uygulamalarında Kurt LEWIN’in Sosyal Bilimlerdeki Alan Teorisinden yada ” sistem yaklaşımından ” etkilendiği söylenebilir. Ancak, koçluk uygulamalrındaki tarz Dr Carl ROGERS in ” birey odaklı ” yaklaşımıdır.

Necdet UYGURER koçluk eğitimlerinin yanı sıra, şirketlere kurumsal koçluk kapsamında ;  satış yönetimi, satış kariyer yönetimi, profesyonel satışçılara ise satış performans koçlukları yapmaktadır.

Bireysel düzeyde ve satış alanında  genelde satışta olgunluk aşaması yaşayan satış profesyonellerine  performans geliştirme ve kişisel gelişim koçluk hizmetleri vermektedir.

Bireysel düzeyde ve yönetim alanında ise şirket hissedarı olan şirket yöneticilerine iş yönetme ve yönetici koçlukluğu hizmetleri vermektedir.

Bireysel düzeyde, iş alanı dışındaki danışanları genelde kariyer geliştirme ve ilişki yönetimi koçluk hizmetleri almaktadırlar.

Koçluk hizmet ve eğitimlerim, referanslarım için çok geniş bilgiyi www.necdetuygurerkocluk.com sitemde bulabilirsiniz.

Necdet UYGURER’in sahip olduğu NLP ve koçluk sertifikasyonları ;

NLP DİPLOMALARI

–         Certified NLP Diploma

–         Certified Practitioner

–         Certified Master Practitioner

–         Certified Trainer

–         Certified Master Trainer

–         Certified Advanced Master Trainer NEWPORT INTERNATIONAL NLP EDUCATION CENTER

KOÇLUK DİPLOMALARI

–         Certified Life Coach

–         Certified Coach

–         Certified Life Coach

–         Certified Professional Coach

–         Certified Master Coach

–         Certified Coach Trainer

–         Certified Master Trainer Coach

–         Certified Advanced Master Trainer Coach

KAPAT