YÖNETİM VE SATIŞ-PAZARLAMA DANIŞMANLIKLARIM

YÖNETİM VE SATIŞ-PAZARLAMA DANIŞMANLIKLARIM

PROFESYONEL DANIŞMANLIK İŞLERİNİZDE, YÖNETİM, SATIŞ, PAZARLAMA FARKETMEZ, HAYATTALARSA “ANNENİZ VE BABANIZIN KÜLTÜRÜNÜ” AŞAMAZSINIZ.

Ncdet UYGURER’in yönetim danışmanlık hizmetlerinde “ danışan “ şirket ile ilk tanışma çoğunlukla diğer danışan şirket referansları ile olmaktadır. Danışan yaklaşık 20 – 70 milyon Dolar kadar ciro sahibi olan, aile şirketi yapısında ancak bağlayıcı kararları tek kişinin verdiği şirketlerdir. Danışmandan istenen, şirketin genel yönetimine farklı ve deneyimli bir gözle bakış, yorum, kritik ve öneri yapılmasıdır.Hizmetin özü kararların nasıl alındığı ve nasıl uygulandığının değerlendirilmesidir.

Hizmetin etkinliği bağlayıcı kararları veren yönetici ve bu yöneticinin yakın çevresinin karar alma psikolojisinin tanınması ve etkilenmesine bağlıdır. Bu kapsamda danışan şirket sahibi, etkin yöneticileri ve yönetime yakın çevrenin hatasız tanınması, davranışlarının doğru ” okunması “, değer ve inançlarının doğru tahmin edilmesi danışmanlığın en önemli parçası olmaktadır.

Necdet UYGURER yönetim danışmanlık hizmetleri, Pandemi döneminde  yaklaşık 2 ile 3 ay kadar süren, somut amaçlı, keskin odaklı, “kompakt” danışmanlık paketleri şeklinde sunulmaktadır.

Hizmeti alan tarafta muhatap, iş sahibi veya yönetim kurulu başkanı veya aybı zamanda aile üyesi/hissedar da olan genel müdür düzeyinde yöneticiler olup yaklaşık % 40 ı hanımlardır.

Necdet UYGURER in danışmanlık yaklaşımı, danışmanlık referansları ve pek çok bilgiyi, yönetim ve satış/pazarlama danışmanlık hizmetlerine özgü ;

www.necdetuygurerdanismanlik.com sitesinde bulabilirsiniz.

KAPAT