PAZARLAMA BİRİMLERİ İÇİN ARAŞTIRMA, ÜRÜN GELİŞTİRME, TANITIM KULVARLARINDA ÖDÜL, KOTA, PRİM KURGULARI VE KULLANIMLARI

PAZARLAMA BİRİMLERİ İÇİN ARAŞTIRMA, ÜRÜN GELİŞTİRME, TANITIM KULVARLARINDA ÖDÜL, KOTA, PRİM KURGULARI VE KULLANIMLARI

Bu stratejik danışmanlık çalışmasının kurgusu ve mütevazi ölçülerdeki karşılığı için lütfen necdetuygurer@hotmail.com veya Whats App tan 0 532 322 47 14 ile iletişime geçiniz.

ÖNCEDE BU SAYFADA;

Doğrudan şirket sahibi veya yönetici ortak/hissedar düzeyi ile “birebir” yapılan bu çalışmada, mizan formatı üzerinden yapılan dinamik bir bütçe ile şirket kazanç ve kayıplarını öngörmek mümkündür. 2023 yılında verilen hizmetlerde, altın cinsinden takip edilen mizan ve altın cinsinden kurgulanan bütçe, salt bir teknik olarak yılda 1,5 ile 2 kilo altın kazanımı veya kayıpların yıl sonu itibarı ile yarım kilo civarında kalmasını sağlamıştır. Hizmetten önce ZOOM platformunda yarım saat, kırk beş dakika kadar bir tanışma gereklidir.

necdetuygurer@hotmail.com veya Whats App mesajları için 0 532 322 4714

Sayfa Arşivi;

Önceden bu sayfada yer alan metinler,

Mentörlük, kime ve nasıl yapılabileceği, başlangıç ve ileri seviye teknikleri için lütfen benimle iletişim kurunuz; necdetuygurer@hotmail.com Dilerseniz önceden kısa bir Whats App mesajı atarak doğrudan aryabilirsiniz; 0 532 322 4714

Önceden bu sayfada;

Çalışma serisi EYT’li genç satış profesyonelleri, satış yöneticileri, bayilik gibi satış hatlarında profesyonel veya iş sahibi olarak çalışmış olanlara, bundan sonra kendi başlarına satış danışmanlığı veya eğitmenliği ve satış şirketlerinde yönetim danışmanlığı yapabilmeleri için tasarlanmıştır, sektöre hitap etmektedir, pratiktir, özellikle ikinci ve son çalışmada (ZOOM) bire bir uygulama örnekleri tartışılacaktır.

Bu çalışmaların içerik alt başlıkları ve akış planı için lütfen necdetuygurer@hotmail.com ile iletişim kurunuz.

Bu sayfada önceden;

KRİPTO PARALAR VE SATIŞ ETKİLEŞİMİ, KRİPTO SATIŞ YENİLİKLERİ

Kripto paraların ortaya çıkışı bir dizi yenilikçi ve hatta devrimci kavramların önce sanal oyunlardan başlayarak bilgisayar teknolojisine dönüşümü ile mümkün olmuştur. Kripto paraların arkasındaki yenilikçi kavram ve araçların çok kısa süre içinde finanstan satışa, gayrı menkul alım satımı, tıp, fikri ve mülkiyet hakları, tedarik zinciri, İK, ulaşım gibi DÜZİNELERCE SEKTÖRE sıçramaya başlaması kaçınılmazdır, fiilen başlamış bulunmaktadır.

1 (bir) TL değerinde kripto para almadan ve 10 (on) Dolarlık bir teknolojik yatırım yapmadan kripto para teknolojşsş kavramlarını bugün, ŞİMDİ satışın TÜM süreçlerinde kullanmak, uygulamak mümkündür.

Üst düzeye yönelik, ZOOM ortamında ve toplam 4 saatte yapılacak olan bu çalışmanın önemli sorularla hazırlanmış alt başlıklarını veya içeriğini incelemek için lütfen necdetuygurer@hotmail.com ile iletişim kurunuz. KRİPTO PARALAR VE SATIŞ ETKİLEŞİMİ içeriği e posta adresinize en geç 12 saat içinde gönderilmiş olacaktır.

 

Bu sayfada önceden yer alan içerikler;

İLK VAADİM; DÜRÜSTLÜK

İncelemekte olduğunuz bu sitem, yönetim danışmanlığı, profesyonel eğitim ve profesyonel koçluk hizmetlerim için yönlendirme yapmaktadır. Hizmetlerime özel siteleri hemen biraz aşağıda göreceksiniz.

Necdet UYGURER hizmetlerinde sizlere neleri vaat ve taahhüt etmektedir ?

Yönetim danışmanlığında ;

1- Gerçekçilik,

2- Sonuç alınabilirlik,

3- Yaratıcılık,

4- Size yararlı yeni bağlantılar kurulması ve

5- Sizi rahatsız etmeyecek danışmanlık hizmet karşılıkları

Profesyonel koçluk hizmetlerinde ;

1- Güven,

2- Dostça ilişki,

3- Benimseyeceğiniz güçlü teknikler,

4- Gerilmeden ve germeden yürüyen bir koçluk süreci,

5- Koç maskesi takmamak

Profesyonel eğitim hizmetlerimde, verdiğim eğitimlerde ise ;

1-Toplamında 43-44 yılı bulan tecrübe kaynağı,

2- Özgün ve yaratıcı eğitim tasarımları,

3- İnteraktif, dostça ve rahat bir eğitim atmosferi,

4- % 100 Kullanılabilir bilgi, beceri ve davranış değişikliklerini vaat ve taahhüt ediyorum.

KAPAT